\r\n\r\nhalil-vehbi-basaran tayfun-basaran tansel-basaran\r\n\r\n \r\n\r\n \r\n\r\n \r\n\r\n \r\n\r\n \r\n\r\n \r\n\r\n \r\n

\r\n

 

\r\n

 Kurucu Temsilcimizden

\r\n


\r\n

 

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

Lisemize 2011 – 2012 eğitim ve öğretim yılında  Özel Akhisar Koleji Anadolu Lisesi’ nin 2012 – 2013 eğitim öğretim yılında da Özel Akhisar Koleji Fen Lisesi‘nin katılmasının sevincini yaşıyoruz. Kısa sürede Anadolu Lisesi, Fen Lisesi öğrenci sayımız 150’yi aşmıştır. Velilerimize daha iyi hizmet verebilmek ve seçeneklerini arttırabilmek amacı ile lise ek binamız yapılarak kapasite arttırma çalışmları devam etmektedir.

\r\n

 

\r\n

Okulumuz yaklaşık 30.000 m2’lik bir kampüs içinde kurulmuştur. Okulun fiziki olanaklarını daha iyileştirmek için çalışmalar yapılmaktadır. Bu amaçla kampüsümüzün doğu kısmına 4 adet çok amaçlı salon ile uluslararası standartlara uygun basketbol, voleybol, tenis sporlarının yapılabileceği kapalı bir spor salonumuzun bulunduğu Kolej Arena‘ yı hizmete sunmanın gururunu yaşıyoruz.

\r\n

 

\r\n

 

\r\n

Web sitemizde, okulumuzda sunulan programlar ve okul çalışanları hakkında daha detaylı bilgiler bulabilirsiniz. Sizleri, Internet aracılığıyla okulumuzu daha yakından tanımaya davet ediyoruz. Velilerimiz Web sitemizi ziyaret ederek, öğrencilerin sınav başarılarını, okulda gerçekleştirilen etkinlikleri, haberleri, duyuruları ve son gelişmeleri düzenli olarak takip edebilirler.

\r\n

 

\r\n

Web sitemiz, Özel Akhisar Koleji’ni yakından tanımak isteyen herkesin kolaylıkla bilgi edinebileceği şekilde, sürekli olarak güncellenmektedir.

\r\n

En yeni bilgilere ulaşmak için, sitemizi sık sık ziyaret etmenizi, sitemiz ile ilgili görüş, düşünce ve önerilerinizi bize iletmenizi rica ederiz.

\r\n

 

\r\n

\r\n\r\nSaygılarımla.\r\n\r\nhvbimza\r\n\r\n

\r\n

\r\n

\r\n